להזיז משאית במילים
מאת: רפאלי אפרת ורחמני טל | 16.11.2016

בספר זה שמונה-עשר סיפורים על הכוח הטמון במילה טובה. הסיפורים מקנים לילדים הרגלי דיבור נאותים ומחדדים את התיחסותם אל האחר. זהו ספר ראשון בסדרת "דיבור טוב" המותאמת במיוחד לילדים העושים את צעדם הראשון בעולם הקריאה.העדן שבו אנו מרבים בשימוש במילים, הן בעל-פה והן בשליחת מסרים באמצעות המדיות השונות, אנו מבקשים להשמיע דיבור מסוג חדש.דיבור טוב הוא שיח לקידום הסובלנות ואהבת הזולת,תוך שימת לב למילים שבהן אנו בוחרים להשתמש,ולכחן של מילים לשנות מציאות


לרכישה

אוהב ימים
מאת: צבי אייל | 17.11.2016

סוד אהבת הימים הוא סוד העין הטובה, ההבטה החיובית בכל אדם, הלשון המפרגנת והמספרת בשבח הסובבים. המרדף אחרי מרכולתם של רכלנים, בעלי שמועות או בעלי לשון הרע מרחיק אותנו מהחיים האמיתיים ומהטוב שבהם, ואילו ההימנעות מכל זה קשורה ביכולת שלנו לחזור אל מי שאנחנו ולחיות את חיינו בטוב, לא להתעסק באחרים, לא לחטט בחייהם, ואף לא לבקר ולשפוט בעין צרה.הספר הזה נועד למי שמכיר בכך שסגנון התקשורת שלנו, והדרך בה אנו שופטים ומבקרים אנשים, הם עניינים שקובעים את גורלנו ואיכות חיינו.


לרכישה

בפיך ובלבבך
מאת: רט משה וטייב י.א | 17.11.2016

בספר מופיעות הלכות העוסקות בנושא שמירת הלשון. בזמן בו המילים זורמות במהירות באמצעי התקשורת ובכלי הטכנולוגיה, תשומת לב למילים שאנו מוציאים מהפה או מהמקלדת, וביקורתיות כלפי השמועות שאנו שומעים, יכולות לשנות את כל האווירה הציבורית ולהפוך את החברה למקום נעים, בריא וטוב יותר. להלכות מצורפות דוגמאות מחיי היום-יום המקלות על הבנתן ומפרטות את הרקע מאחוריהן.


לרכישה

ראשי
מי אנחנו?

אודותינוהחזוןהצוות

מה אנחנו עושים?

חינוך ומערכי שיעורכליםאימוןהוצאה לאורמאמריםמודעות

השותפים לדרך
צור קשר
English